Dni otwarte USOS na 15 urodziny

Zapraszamy na Dni otwarte USOS, które organizujemy z okazji 15 urodzin. 1 lipca 2015 spotykamy się z uczelniami zainteresowanymi rozwijanym przez MUCI systemem do obsługi toku studiów. Jak to mówią Anglosasi "no obligations" - po prostu okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń w gronie osób odpowiedzialnych za sprawną organizacją dydaktyki na uczelni wyższej i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które mogą w tym pomóc.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na podany adres email. Proszę o wpisanie imienia i nazwiska uczestnika, pełnionej funkcji, nazwy uczelni. Warto też od razu przekazać nam jakimi tematami są Państwo zainteresowani, o ile wykraczają one poza zaplanowany program spotkania. Mailowo potwierdzimy rejestrację. Zapraszamy wszystkich chętnych - ograniczeniem jest jedynie pojemność sali. Kawy i pierogów starczy dla wszystkich :)

Prosimy o przekazywanie tej informacji dalej.

Kiedy: 1 lipca 2015
Adres: Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Uniwersytet Warszawski, Warszawa, ul. Banacha 2, wejście od ul. Pasteura
Sala: 2180
Kontakt: usos@usos.edu.pl