Forum Dziekanatów kończy 1 rok

Składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Forum Dziekanatów, które właśnie kończy 1 rok działalności (por. http://forum-dziekanatow.pl/index.php/skonczylismy-1-rok/).

Przyjaźnimy się od początku. Forum Dziekanatów, w osobie prof. Katarzyny Górak-Sosnowskiej było obecne na spotkaniu Komisji ds. USOS w czerwcu 2018 roku. Z kolei MUCI, w osobie dr Janiny Mincer-Daszkiewicz, prowadziło warsztaty o Internacjonalizacji w kontekście informatyzacji (w tym o projekcie Erasmus Without Paper) oraz (razem z Łukaszem Krawirandą i Natalią Wojciechowską) o Wsparciu informatycznym dla systemu pomocy materialnej  w ramach II ogólnopolskiej konferencji Forum Dziekanatów w roku 2018 (http://forum-dziekanatow.pl/index.php/ii-ogolnopolskie-forum-dziekanato…).  W ramach III ogólnopolskiej konferencji Forum Dziekanatów w roku 2019 (http://forum-dziekanatow.pl/index.php/wstepny-program-iii-ogolnopolskie…) Janina Mincer-Daszkiewicz opowie o integracji Mobilnego USOS z mLegitymacją.

Życzymy Szanownemu Jubilatowi (to znaczy ludziom, którzy za nim stoją) wielu kolejnych lat równie udanej działalności na rzecz środowiska, którego losy i im, i nam leży na sercu, choć w innym aspekcie.