Konferencja "Cyfrowa uczelnia"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Cyfrowa uczelnia: dydaktyka, zarządzanie, transfer wiedzy”, która odbędzie się 10 grudnia br. na Uniwersytecie Warszawskim. Wydarzenie będzie okazją do podsumowania projektu „e-UW – rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją” oraz prezentacji e-usług wypracowanych w ciągu dwóch lat jego trwania. Z powstałych na UW e-usług będą mogły skorzystać inne uczelnie wyższe.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązuje na nią rejestracja do dnia 9 grudnia 2019 r. Zachęcamy do zapisów za pomocą formularza rejestracji.

• Termin: 10 grudnia 2019 r., godz. 10:00-16:00
  • Miejsce: Uniwersytet Warszawski, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (aula C), ul. Żwirki i Wigury 101
  • Program jest dostępny TUTAJ.

Zapraszamy!

Projekt „e-UW – rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją” jest współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Prezentacje:

1. USOSweb dla studentów i pracowników w aplikacji mobilnej
  2. E-rekrutacja kandydatów na studia poprzez system informatyczny
  3. System rekrutacji wspierający mobilność studentów i pracowników
  4. Procedowanie elektroniczne wniosków o akademik, stypendia rektora i pomoc socjalną
  5. Rekrutacja kandydatów na studia jako usługa w chmurze