Na UW wydano pierwsze mLegitymacje zamówione poprzez Mobilny USOS

Dzisiaj ostatecznie zakończono integrację USOS i Mobilnego USOS z systemem mObywatel zainstalowanym na serwerach Ministerstwa Cyfryzacji. Studenci mogą teraz sami zamawiać mLegitymację i instalować ją na telefonach, pod warunkiem, że wcześniej zainstalują Mobilnego USOS.

Nie jest przypadkiem, że pierwszą mLegitymację na UW uzyskał Dominik Murzynowski, główny programista Mobilnego USOS. Drugi z programistów, Piotr Zalas, niestety nie doczekał - za wcześnie został magistrem i stracił status studenta ;)

To oczywiście dopiero początek, po pierwszych tygodniach produkcyjnego użytkowania na UW, mLegitymacja trafi na inne uczelnie. Proszę już teraz się do tego szykować podpisując umowę z Ministerstwem Cyfryzacji.