Webinarium "eDO - zastosowania eDowodu Osobistego w uczelniach"

Dopisek z dnia 13.10.2020 - list od p. Piotra Warmińskiego

Na wstępie chciałbym podziękować Państwu za udział w spotkaniu, które odbyło się 22.09.2020r i możliwość przedstawienia zastosowania funkcjonalności produktów eDO_HUB. Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat przydatności prezentowanych rozwiązań: eDO_App, e-Doręczenia i produktów Sigillum w Szkolnictwie Wyższym. W tym celu przygotowaliśmy krótką ankietę, która jest dobrowolna i anonimowa. Składa się z 12 pytań, wypełnienie powinno zająć około 2 minut.

Poznanie opinii Ekspertów w obszarze Szkolnictwa Wyższego pozwoli dostrzec przestrzenie do ewentualnego udoskonalenia, czy przeszkody które trzeba wyeliminować w celu zoptymalizowania naszej współpracy. Jeżeli Państwa Organizacja widzi korzyści w zastosowaniu któregoś z omawianych rozwiązań, zachęcam do zostawienia namiaru kontaktowego.

Uczelnie które nie brały udziału w spotkaniu, a chciałaby poznać rozwiązanie eDO_App zachęcam do kontaktu pod adresem email P.Warminski@pwpw.pl lub telefonu 727 042 361.

MUCI wspólnie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. zaprasza na webinarium "eDO - zastosowania eDowodu Osobistego w uczelniach".

Webinarium odbędzie się zdalnie, na platformie Google Meets, 22 września w godz. 10:00-11:30.

Materiały pokonferencyjne:

Podczas webinarium zostaną przedstawione możliwości wykorzystania funkcjonalności cyfrowej warstwy dowodu osobistego przy pomocy systemu eDO_App.  Z użyciem telefonu i e-dowodu można zautomatyzować i przenieść do kanału online procesy uczelniane gdzie zachodzi:

• potwierdzanie tożsamości,
  • weryfikacja autentyczności dowodu osobistego,
  • zawierania umów,
  • archiwizacja dokumentów,
  • przepisywanie danych z dowodu osobistego,
  • sprawdzanie listy obecności studentów (ćwiczenia, laboratoria, egzaminy).

Plan spotkania:

1. Historia dowodu osobistego
  2. Ogólne informacje o e-dowodzie (od kiedy, liczby/statystyki, przyszłość rozwoju, czym się różni od poprzedniego)
  3. Budowa e-dowodu
  4. Rozwiązanie eDO_App – jak działa, dla kogo jest przeznaczone
  5. Funkcje e-dowodu
  6. Przypadki użycia w procesach Szkolnictwa Wyższego
  7. Gdzie już jesteśmy
  8. Wybrane regulacje prawne
  9. Proces wdrożenia eDO_App
  10. Demo w formie filmu (3 minuty)
  11. Pytania i odpowiedzi