MUCI - po urodzinach

Z przyjemnością informuję, że na stronie https://urodzinymuci.usos.edu.pl/harmonogram.html znajdą Państwo większość nagrań z uroczystości urodzinowych MUCI. Brakuje jeszcze trzech prezentacji powitalnych i nagrania z panelu, ale pozostałe prezentacje już są dostępne. Muszę przyznać, że słucham ich z przyjemnością i cieszę się, że udało się nam zebrać głosy tylu uczelni.

Kiedyś stronkę urodzinową odczepimy ze strony głównej, ale na pewno pozostanie do niej dowiązanie w portalu. Poza tym wszystkie nagrania będą też dostępne ze strony z multimediami, czyli https://www.usos.edu.pl/prezentacje-multimedialne. Chcemy przy okazji tę stronę przebudować. To jeszcze zajmie chwilę czasu, ale powinniśmy się uporać przed Świętami. Trafi tam także nagranie ze szkolenia z Systemu ról.

Mamy jeszcze nagrania promocyjne uczelni, które były  wyświetlane podczas przerw. Chcielibyśmy je umieścić na kanale MUCI na YouTube, o ile jeszcze nie umieścili ich Państwo na swoich kanałach uczelnianych. W pierwszym przypadku potrzebna jest nam Państwa zgoda, a w drugim link do nagrania, bo wszystkie linki chcemy umieścić w portalu USOS. Bardzo proszę autorów nagrań o kontakt w tej sprawie (wystarczy e-mail) na adres usos@usos.edu.pl.

Miłego oglądania :)