Rejestracja na spotkanie Komisji ds USOS (29-30 czerwca 2023)

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy rejestrację na doroczne spotkanie Komisji ds. USOS, które odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2023 r. w Warszawie, na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Rejestracja potrwa do 08.05.2023 r.  Zgodnie z wynikami ankiety z końca marca, konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym.

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego przez wszystkie osoby planujące udział w konferencji, zarówno stacjonarnie jak i zdalnie, ponieważ ankieta zawiera m.in. pytania o oczekiwania co do treści konferencji.

Udział w konferencji w trybie zdalnym jest bezpłatny. Zaznaczamy jednak, że część konferencji składać się będzie z równoległych spotkań w podgrupach tematycznych, których nie będziemy w stanie udostępniać dla uczestników zdalnych.

Udział w trybie stacjonarnym niestety wiąże się z kosztami, dlatego po raz pierwszy wprowadzamy opłatę rejestracyjną:

  • opłata rejestracyjna w wysokości 80 zł – udział podstawowy obejmujący stacjonarne uczestnictwo w konferencji oraz catering kawowy,
  • opłata rejestracyjna w wysokości 230 zł – udział rozszerzony obejmujący stacjonarne uczestnictwo w konferencji, catering kawowy oraz wieczorne spotkanie połączone z  kolacją w Restauracji Grill & Bar Osada (29.06.2023 - czwartek). Będzie to doskonała okazja do rozmowy w nieco mniej formalnych okolicznościach.

Uprzejmie prosimy o rejestrację uczestnictwa w trybie stacjonarnym dopiero po upewnieniu się, że jednostka zatrudnienia dysponuje niezbędnymi środkami. Zaznaczenie w formularzu uczestnictwa stacjonarnego jest równoznaczne ze zobowiązaniem do poniesienia kosztów. Opłata rejestracyjna w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi ze względu na koszty, które musimy ponieść jako organizator wydarzenia.

Liczba miejsc stacjonarnych ograniczona i w przypadku dużego zainteresowania będziemy zmuszeni priorytetowo potraktować osoby z uczelni mniej reprezentowanych w zgłoszeniach.

https://ankieter.uw.edu.pl/surveys/23801/